KİRALIK FÜZYON MAKİNELERİ

KİRALIK ELEKTROFÜZYON FİYATLARI

ELEKTROFÜZYON KAYNAK MAKİNESİ KİRALAMA ÜCRETLERİ

TEL: 0539 672 3232 – 0216 383 9652

GÜNLÜK KİRA ÜCRETİ:    150 TL / GÜN

HAFTALIK KİRA ÜCRETİ:   900 TL / 7 GÜN

2 HAFTALIK KİRA ÜCRETİ: 1750 TL / 14 GÜN 

AYLIK KİRA ÜCRETİ: 3000 TL / 1 AY

KİRALIK FÜZYON MAKİNELERİ

TÜM TÜRKİYE’YE KARGOYLA KİRALIK ELEKTROFÜZYON KAYNAK MAKİNELERİ

İSTEĞE GÖRE GÜNLÜK – HAFTALIK – AYLIK KİRALIK FÜZYON MAKİNELERİ

 

SEÇKİN MARKA ELEKTROFÜZYON KAYNAK MAKİNELERİNİ TALEBİNİZE GÖRE TÜM TÜRKİYE’YE KİRALIYORUZ. TURAN MAKİNE, TEGA, ROTHENBERGER, AKAYLAR EF, PLASSON, GF MARKA FÜZYON MAKİNELERİ…

 

ELEKTROFÜZYON KAYNAK

Elektrofüzyon kaynağı, kaynak yapılacak ek parçanın etrafına yerleştirilmiş aparatları kullanır. Bağlantılara metal bobinler yerleştirilir ve elektrik akımı, boruların ısı ve erimesini sağlamak için bobinlerin içinden geçerek malzeme üzerine bir bağlantı oluşturur. Elektrofüzyon kaynaklarında iki olası bağlantı vardır: Kuplörler ve kılavuz dişleri (teller). Bağlantı parçaları, kaynak sırasında iki ayrı füzyon bölgesi yaratarak iki ayrı bobin bölgesi içerir.

Bağlayıcının iç çapı tipik olarak boruların dış çapından biraz daha büyüktür. Bu, sahada montaj kolaylığını arttırmak ve boru çapındaki küçük tutarsızlıklara izin vermektir. Boruların kuplöre uygun şekilde yerleştirilmesi, güçlü bir derz oluşturmak için çok önemlidir. Kuplörün yanlış yerleştirilmesi, bobinlerin hareket etmesine ve erimiş polimer malzemenin eklemden ekstrüzyonuna yol açmasına neden olarak eklemin mukavemetini azaltabilir. Vurma dişleri veya eyerler daha az yaygındır ancak bir kuplörle aynı prensipler altında çalışır. Borularla tam olarak uymasını sağlamak için sıkma gerektirirler.

Rothenberger tarafından üretilen 20 mm’den 1200 mm’ye kadar kaynak kapasiteli füzyon modelleri PE Su borularını birleştirmek için tasarlanmış kullanışlı ve güçlü bir elektrofüzyon kaynak çeşididir.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir