ELEKTROFÜZYON KAYNAK MAKİNELERİ

PLASSON PF TİNY ELEKTROFÜZYON KAYNAK MAKİNASI

İKİNCİ EL PF TİNY PLASSON HDPE KAYNAK MAKİNESİ

6 AY GARANTİLİ SERVİS-BAKIMLI ELEKTROFÜZYON

PF – PLASSON ELEKTROFÜZYON

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  • MARKET TİPİ BARKOD OKUYUCU
  • 20 – 630 MM’YE KADAR KAYNAK KAPASİTESİ
  • USB KAYNAK KAYIT SİSTEMİ
  • GİRİŞ VOLTAJI: 230 V AC
  • MANUEL KAYNAK ÖZELLİĞİ
  • 6 AY GARANTİLİ
  • TÜM HDPE FİTTİNGS BARKOD SİSTEMLERİNE UYUMLU

POLİETİLEN BORU HATLARI DOĞALGAZ, HİDRANT HATLARI, SİFONİK SİSTEM BORULARI GİBİ ALTYAPI İŞLERİNDE KULLANILAN EF MAKİNESİ GÜNÜMÜZDE ALTYAPI SİSTEMLERİNİN YENİLENMESİ-DAHA İYİ HALE GETİRİLMESİ-METAL BORULARIN HDPE BORU HATLARINA ÇEVRİLMESİ AMACIYLA KULLANIMI DAHA YAYGIN HALE GELMİŞTİR.

PLASSON MARKA EF MAKİNESİ YURT DIŞINDAN İTHAL BİR MAKİNE TÜRÜDÜR.

İKİNCİ EL MAKİNE FİYATLARINA ULAŞMAK İÇİN ARAYIN

0539 672 32 32 – 0532 406 7327

HDPE KAYNAK MAKİNELERİ YAKIN BİR ZAMANA KADAR TAMAMINA YAKINI YURTDIŞINDAN İTHAL EDİLMESİNE RAĞMEN, GÜNÜMÜZDE YERLİ ÜRETİMİ YAPILMAKTADIR.

KALİTE STANDARTLARINA UYGUN TÜM BİLİNİRİ MARKALAR FİRMA BÜNYEMİZDE MEVCUT VE KULLANIMA HAZIRDIR.

Elektrofüzyon kaynağı, hdpe boruları birleştirmek için kullanılan dirençli bir implant kaynağıdır. Birleştirilecek boruların iki ucunun etrafına implante metal bobinlerle manşon, dirsek, seddle, te gibi bir bağlantı aparatı, yerleştirilir ve bobinlerden akım geçirilir.

Bobinlerin rezistanslı ısıtması, az miktarda boruyu ve bağlantı parçasını eritir ve katılaşma üzerine bir bağlantı oluşur. Polietilen (PE) ve polipropilen (PP) boruları birleştirmek için en yaygın şekilde kullanılır.

Elektrofüzyon kaynağı, PE borularının birleştirilmesi için en yaygın kaynak tekniğidir. Elektrofüzyon kaynak işleminin güçlü derzler oluşturmadaki tutarlılığı nedeniyle, genellikle yangın hidrant hatlarının, içe suyu(temiz su), gider boru hatlarının(atık su) ve gaz taşıyan boru hatlarının mıntajı, ve onarımı için kullanılır.

Eklem kuvvetinin gelişimi, çeşitli işlem parametrelerinden etkilenir ve güçlü eklemlerin oluşturulması için tutarlı bir birleştirme prosedürü gereklidir.