Uncategorized

KİRALIK ELEKTROFÜZYON KAYNAK MAKİNASI

KİRALIK HDPE KAYNAK MAKİNESİ

150 TL / GÜN

Rothenberger, HST 300, AKAYLAR EF 1600, TEGA, Georg Fischer, GF, Electropower, EP, Plasson marka füzyon kaynak makinelerini günlük – haftalık – aylık olarak kiralamak için bizi arayın:

0539 672 32 32 – 0216 383 96 52

TÜM TÜRKİYE’YE KİRALIK ELEKTROFÜZYON

Altyapı, hidrant, doğalgaz hatları hdpe – polietilen boru ve ek parçalarını birbirine kaynatmak için kullanılan hdpe kaynak makinesi – elektrofüzyon kiralama ve satış…

Polietilen boru ve ek parçaları birbirlerine Alınkaynak, Elektrofüzyon kaynağı veya mekanik ek parçalar ile bağlanırlar. Polietilen dışında diğer malzemelerden yapılan borulara dıştan sıkmalı ek parçalar, flanşlar veya amaca uygun yapılmış diğer geçiş adaptörleri ile bağlanabilirler. Bağlantı ek parçaları kullanılacak yerlere göre kolaylık sağlamaktadır.

Elektrofüzyon kaynak yönteminde kaynak, füzyon ek parçanın(ef manşon, ef dirsek, te, inegal te, vb) iç kısmındaki ısıtma rezistansları ile yapılır. Ef ek parçanın içine borular yerleştirildikten sonra kaynak makinesinin uçları füzyon ek parçanın üzerindeki soketlere bağlanır.  Sonrasında elektrofüzyon kaynak makinesiyle barkod okutulduktan sonra elektrik akımı ile ısıtılır. Ek parça içerisindeki bakır teller eriyerek, eriyik malzeme oluşur ve sonrasında polietilen boru ile ek parça birbirine kaynaması için imkan oluşur. Elektrofüzyon ek parça ile Hdpe boru birleştirilmiş olur.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir