Uncategorized

KİRALIK FÜZYON MAKİNESİ

İsteğinize göre elektrofüzyon kaynak makinelerimizi günlük / haftalık / aylık olarak kiralıyoruz. Hdpe kaynak makinelerimizi tüm il ve ilçelere kargoyla gönderiyor, hizmetinize sunuyoruz.

GÜNLÜK KİRA ÜCRETİ: 150 TL

Tel

0539 672 32 32 

0216 383 96 52

NASIL KİRALARIM?

  1. Makine tutarı kadar teminat yatırabilir ya da aynı tutarda senet düzenleyerek makine kiralayabilirsiniz.
  2. Senet düzenlemek için bir asıl bir kefil olmak üzere iki kişiyle birlikte İSTANBUL – Kartal’daki ofis-depomuza gelerek evrak düzenleyerek makineleri teslim alabilirsiniz.
  3. Kira ücreti peşin olarak nakit ya da banka yoluyla temin edilerek kiralama işlemi başlatılır.
  4. Senet düzenlenmesi halinde makine kira süresi dolup hasarsız bir şekilde makine teslim edilmesi halinde senet ve sözleşme tarafınıza verilerek işlem tamamlanmış olacaktır.

Kiralamadan önce elektrofüzyon makinelerimizin bakım, servis ve kalibrasyonunu yapıyor ve size teslim ediyoruz.

Tüm usta ve mühendislerin aşina olduğu markalar firma bünyemizde mevcuttur. Hst 300 – Rothenberger – Turan Makine – TEGA – Plasson – GF  marka elektrofüzyon kaynak makineleri…

40 mm’den 1600 mm aralığında kaynak kapasiteli füzyon kaynak makineleri için bizi arayın…

HDPE BORU – FİTTİNGS – ALTYAPI MONTAJ VE TAMİR İŞLERİ

PE BORU KAYNAĞI; PLASTİK BORU OLARAK DA BİLİNEN POLİETİLEN BORULARI FİTTİNGS(MANŞON, DİRSEK, TE VB) MALZEME KULLANILARAK BİRBİRİNE KAYNATIR. BORU VE EF EK PARÇALAR REZİSTANSLARA BELİRLİ VE UYGUN MİKTARDA VOLT- AKIM VERİLEREK KAYNAK İŞLEMİ TAMAMLANIR. GÜNCEL MAKİNELERDE BARKOD OKUYUCU SİSTEMİ OLDUĞUNDAN ÇALIŞANLARA BÜYÜK BİR KOLAYLIK SAĞLANMIŞ OLUR. FİTTİNGS MALZEMELERİN ÜZERİNDE MALZEME ÖZELLİKLERİ, KAYNAK SÜRELERİ, GEREKLİ VOLT AKIM BİLGİLERİ BULUNUR. BÖYLECE KAYNAK STANDARDİZASYONU OLUŞTURULMUŞ, KAYNAK FARKLILIKLARI, KOROZYANLARI ENGELLENMİŞ OLUR.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir